بازار لوازم خیاطی تهران کجاست؟

مرکز خرید لوازم خیاطی تهران، بازار لوازم خیاطی تهران

بازار لوازم خیاطی تهران کجاست؟ مرکز خرید لوازم خیاطی تهران و بورس لوازم خیاطی در شهر تهران دقیقا کجای تهران می باشد؟ جواب کوتاه سوال شما بازار بزرگ تهران می باشد اما برای یافتن پاسخ دقیق تر خود ادامه مقاله را مطالعه کنید.

در این مقاله سعی داریم به بررسی کامل روش های خرید لوازم خیاطی تهران و معرفی آدرس ها و روش های مراجعه به این مراکز که معروف ترین آن لوازم خیاطی بازار بزرگ تهران میباشد بپردازیم. در انتهای این مقاله به شما قول میدهیم تا بتوانید لوازم خیاطی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت در شهر و استان تهران خریداری نمایید.

خرید لوازم خیاطی

امروزه برای خرید لوازم خیاطی مانند سایر لوازم دو راه در دسترس مشتریان میباشد:

1- از طریق اینترنت:

یکی از روش های در دسترس برای این منظور روش اینترنتی میباشد، از مزایای این روش میتوان به صرفه جویی در زمان و تنوع بالای لوازم اشاره نمود.

2- از طریق مراجعه حضوری:

روش دیگر مراجعه حضوری است، این روش نسبت به روش اینترنتی نسبتا زمانبر تر میباشد، از مزایای این روش نیز میتوان به بررسی فیزیکی و از نزدیک احناس اشاره نمود.

لوازم خیاطی از کجا بخریم؟

در زمینه مورد نظر با توجه به گسترش روز افزون فضای مجازی و ظهور و مهاجرت انواع و اقسام فروشگاه ها در سطح اینترنت خوشبختانه میتوان گفت که فروشگاه های زیادی برای خرید این لوازم به صورت اینترنتی در دسترس کاربران میباشد، به راحتی میتوانید با جست و جوی عبارت “لوازم خیاطی” یا “وسایل خیاطی” در موتور های جست و جو مانند گوگل به لیستی از فروشگاه ها دسترسی پیدا نمایید.

مرکز فروش لوازم خیاطی تهران

علاوه بر مورد فوق، یکی از معروف ترین فروشگاه های اینترنتی کشور را میتوان فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا نامید، همانطور که میدانید دیجی کالا نوعی فروشگاه جامع بوده که انواع و اقسام لوازم مانند وسایل خیاطی را به فروش میرساند، اما پیشنهاد ما به شما استفاده از سایت های تخصصی در این زمینه میباشد، چرا که این سایت ها از تنوع بالاتری برخوردار بوده و قیمت مناسب تری را نیز دارا میباشند.

بازار نخ تهران کجاست؟

مرکز پخش نخ تهران کجاست؟ در بازار مشیر خلوت تهران و همچنین بازار حسن آباد تهران میتوان فروشگاه های زیادی در زمینه فروش انواع لوازم خیاطی مانند نخ به صورت عمده و خرده را مشاهده نمود. همچنین در کوچه مروی تهران نیز تعداد فروشگاه های قابل توجهی در این زمینه نیز یافت میشوند. البته امروزه به لطف گسترش اینترنت و فضای مجازی میتوان بدون نیاز حضوری به بازار ها و پاساژ های تهران نیز خرید نخ را انجام داد.

لوازم خیاطی بازار بزرگ تهران

مرکز خرید لوازم خیاطی تهران

در قسمت زیر برخی از مراکز معروف و محبوب در زمینه پخش لوازم خیاطی تهران و فروش لوازم خیاطی تهران را خدمت شما معرفی مینماییم تا به صورت کامل تر پاسخ سوال بازار لوازم خیاطی تهران کجاست برای شما ارائه گردیده باشد:

بازار لوازم خیاطی تهران

بازار مشیر خلوت واقع در خیابان 15 خرداد تهران را میتوان به عنوان بزرگترین بازار لوازم خیاطی کشور محسوب نمود. سرای مشیر خلوت که قدمت آن به دوره قاجار بازمیگردد سه طبقه دالان مانند داشته که هر طبقه مختص به فروش لوازمی مانند کیف و چمدان، لوازم خیاطی و خرازی و لوازم هنری به صورت عمده و خرده میباشد. در این بازار برخی از فروشگاه ها تنها مختص به فروش عمده لوازم بوده و در ویترین و شیشه مغازه آنها عباراتی مانند “تک فروشی نداریم” درج شده است.

آدرس این بازار به صورت “تهران – خیابان 15 خرداد – مسجد امام – بازار بین الحرمین – سرای مشیر خلوت” میباشد که میتوانید از طریق نقشه قرار داده شده در قسمت بالا نیز به آن دسترسی پیدا نمایید. برای مراجعه حضوری به بازار مشیر خلوت میتوانید از طریق مترو اقدام نمایید، خوشبختانه در اطراف این بازار ایستگاه های متعددی برای دسترسی آسان تر مردم قرار داده شده که نزدیک ترین آنها به ترتیب “خیام”، “پانزده خرداد” و “میدان محمدیه” که در خط 1 مترو تهران قرار دارند میباشند؛ کافی است در ایستگاه های مورد ذکر پیاده شده و سپس با خروج از ایستگاه و با اندکی جست و جو و پیاده روی ورودی بازار را پیدا نمایید.

سرای مشیر خلوت تهران

اطلاعات کامل درباره سرای مشیر خلوت را در مقاله مشیر خلوت کجاست در اوموژ مطالعه نمایید.

مرکز پخش لوازم خیاطی تهران

در زمینه پخش لوازم خیاطی تهران میتوان بازار مشیر خلوت واقع در خیابان 15 خرداد تهران را نام برد. در این راسته تعداد زیادی فروشگاه لوازم خیاطی موجود میباشد که روش کاری آنها به صورت عمده و یا خرده بوده و میتوان آنها را به عنوان بهترین گزینه در زمینه عمده فروشی لوازم خیاطی تهران معرفی نمود. برخی دیگر نیز  اما علاوه بر این فروشگاه ها در سایر نقاط تهران نیز فروشگاه های متعددی در همین زمینه موجود میباشند.

لازم به ذکر است که میتوانید به جای مراجعه حضوری به فروشگاه های فروش عمده لوازم خیاطی تهران از فروشگاه اوموژ نیز برای خرید همین دسته از لوازم به صورت اینترنتی نیز استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که پاسخ اصلی سوال بازار لوازم خیاطی تهران کجاست همان بازار تهران میباشد که در قسمت بالا خدمت شما ارائه گردید، اما علاوه بر مورد فوق سایر محل های تهیه لوازم خیاطی تهران را نیز خدمت شما ارائه منیمایم تا بتنوانید با توجه به شرایط خود بهترین انتخاب را برای خرید انجام دهید. برای اطلاع از مرکز فروش روبان در تهران میتوانید مقاله اختصاصی آن در اوموژ را مطالعه نمایید.

کوچه مروی

از دیگر بورس لوازم خیاطی تهران میتوان به کوچه مروی واقع در خیابان ناصر خسرو که در نزدیکی بازار بزرگ تهران قرار دارد اشاره نمود. در این بازار میتوانید انواع و اقسام فروشگاه ها در زمینه فروش لوازم خیاطی تهران به صورت عمده و خرده را مشاهده نمایید. در زیر میتوانید مکان دقیق این بازار را بر روی نقشه مشاهده نمایید و برای خرید لوازم خیاطی عمده تهران به این محله مراجعه نمایید.

بازار حسن آباد

بازار حسن آباد را میتوان به عنوان یکی بهترین مراکز در زمینه فروش نخ و کاموا تهران معروفی نمود. در این بازار میتوان انواع و اقسام فروشگاه ها در زمینه لوازم خرازی و مخصوصا فروش لوازمی مانند نخ؛ کاموا، قلاب و میل بافتنی و لوازم خیاطی را مشاهده نمود. برای دسترسی به این بازار میتوانید در ایستگاه مترو حسن آباد واقع در خط دو مترو تهران پیاده شده و به برخی از بزرگترین و بهترین پاساژ ها در زمینه فروش لوازم خیاطی مانند نخ و کاموا در تهران دسترسی داشته باشید.

فروشگاه های محلی

البته به جز موارد و فروشگاه های ذکر شده در قسمت بالا نیز طبیعتا میدانید که برای خرید لوازمی همچون لوازم خیاطی میتوانید از فروشگاه های محلی نیز استفاده نمایید. اگر کمی اهل پیاده روی در محله و یا گشت و گذار با ماشین شخصی خود باشید میتوانید با کمی پرس و جو از افراد محلی و آشنایان و فروشگاه های موجود در محل آدرس چند فروشگاه محلی لوازم خیاطی در محل زندگی خود دسترسی پیدا کنید. طبیعتا استفاده از این فروشگاه های دارای مزایایی برای شما خواهد بود اما یکی از بزرگترین معایب استفاده از همین فروشگاه ها کم بودن میزان تنوع در لوازم مورد فروش میباشد.

به لطف گسترش فضای مجازی و اینترنت اما این معایب نیز دیگر برای انسان دردسر ساز نبوده و امروزه میتوان با اندکی جست و جو مانند همین سوال بازار لوازم خیاطی تهران کجاست میتوانید با با جست و جوی فروشگاه های لوازم خیاطی آنلاین در فضای مجازی به لیستی از فروشگاه های اینترنتی در این زمینه دسترسی داشته باشید.

بازار مشیر خلوت تهران

خرید اینترنتی لوازم خیاطی تهران

در این مقاله به بررسی چندین مورد عمده فروشی لوازم خیاطی تهران و روش های خرید عمده لوازم خیاطی تهران به صورت حضوری و همچنین پاسخ سوال بازار لوازم خیاطی تهران کجاست خدمت شما بیان گردید، اما همانطور که چندین بار در قسمت های بالاتر ذکر شد یکی از بهترین روش ها برای خرید انواع و اقسام لوازم خیاطی استفاده از فروشگاه های اینترنتی میباشد.

استفاده از این فروشگاه ها دارای مزایای قابل توجهی نسبت به فروشگاه های حضوری میباشند، برای مثال یکی از بهترین مزایای این روش صرفه جویی در زمان میباشد؛ همانطور که مطلع هستید برای مراجعه به فروشگاه های پخش عمده لوازم خیاطی تهران باید زمان زیادی را صرف رفت و آمد خود کنید که این مورد درباره فروشگاه های اینترنتی صادق نیست، تنها با چند جست و جو و کلیک ساده و در کسری از زمان میتوانید لوازم مورد نیاز خود را خریداری کرده و در محل مورد نظر خود تجویل بگیرید، بدین منظور میتوانید از دسته خرید لوازم خیاطی در فروشگاه اینترنتی اوموژ استفاده نمایید.

امیدواریم که توانسته باشیم علاوه بر پاسخ سوال بازار لوازم خیاطی تهران کجاست روش های خرید دیگری منجمله خرید اینترنتی را خدمت شما ارائه نموده باشیم.

نظرات درباره “بازار لوازم خیاطی تهران کجاست؟

 1. شهناز عبادی ارومیه گفت:

  سلام ممنونیم که بسیار عالی توضیح دادین من خودم از شهرهای کوچک ارومیه،هستم دنبال جای،خوب برای،لولزم خیاطی هستم اطلاعاتی بدست،اوردم انشالله خدا پول وراه خرید کردن راهم به من خواهد داد

  1. اوموژ گفت:

   سلام و عرض ادب خدمت شما.
   بسیار خوشحالیم مطلب مورد رضایت شما واقع شده است. انشالله همواره موفق و سربلند باشید.
   در اوموژ میتوانید مطلب های بازار لوازم خیاطی اصفهان و بازار لوازم خیاطی مشهد را نیز در صورت علاقه مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
حساب کاربری